Czym jest Videomarketing?

Jest to najskuteczniejsza reklama wykorzystywana w sieci, ale nie tylko

ZWIĘKSZENIE ROZPOZNAWAKNOŚCI

Startujesz z nową marką? Chcesz zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy w internecie? Videomarketing to idealny kierunek do osiągnięcia Twojego celu. Filmy zgodne z brandingem Twojej firmy pozwolą na zwiększenie świadomości klienta o istnieniu Twojej działalności.

ZWIĘKSZENIE SPRZEDAŻY

Videomarketing to idealna forma reklamy dla Twojego produktu lub usługi. Reklama produktowa, poradnik jak używać Twojego produktu pozwoli zwiększyć sprzedaż. Pokaż zalety, zastosowanie Twojego produktu.

DUŻA ILOŚĆ INFORMACJI W KRÓTKIM CZASIE

Wideo przykuwa większe zainteresowanie niż artykuł lub grafika. Ludzie nie mają czasu
w dzisiejszych czasach siedzieć i czytać długich artykułów, wiec dajmy im szybki dynamiczny film, który będzie nasycony konkretnymi informacjami.

VIDEO MOŻNA PRZEKAZYWAĆ ZA POMOCĄ WIELU KANAŁÓW PROMOCJI

Facebook? Instagram? Youtube? Nie ma lepszego miejsca na promocję swojej firmy w Internecie. Video jest przystosowane w miejsca gdzie generuje się największy ruch, więc media społecznościowe to jak najbardziej dobry kierunek.
Pytanie czy wideo sprawdza się tylko online? Otóż nie. Videomarketing to nie tylko produkcja filmów, ale też szukanie najlepszych rozwiązań odnośnie publikacji. Kino, telewizja regionalna, telewizor w poczekalni, projektor na szkoleniach – jest wiele wartościowych kierunków, w które chcemy uderzyć.

POZWALA DOTRZEĆ DO OKREŚLONEJ ILOŚCI OSÓB

Najważniejszym celem kampanii jest określenie swojej grupy docelowej, klienta idealnego
dla Twojej firmy. Nie jest najważniejsza ilość wyświetleń. Wychodzimy z założenia że warto trafić do tych 3000 ludzi którzy są zainteresowani kupnem Twojego produktu, niż do 6000 ludzi których w ogóle ten temat nie interesuje.

CO NAS WYRÓŻNIA

Ważny element całej układanki jest wyróżnienie się spośród konkurencji. Spotkajmy się i zróbmy burzę mózgów. Pokażemy Ci JAK pokazać klientowi to co jest dla niego ważne. Świetnym przykładem będzie film naszego klienta pod tytułem “przystanek z psem” – pokazujący że jeśli chcesz przyjechać ze swoim pupilem, drzwi są otwarte! Możliwość korzystania z pensjonatu
z psem lub kotem, a także zapewnienie w części gastronomicznej miski wody dla zwierzaka. Świetny element wyróżniający do pokazania poprzez Video Marketing, też jesteś tego samego zdania? 🙂

Promuj biznes przez swoich partnerów

Bardzo często różnego rodzaju firmy chcą aby bardzo sztywno i dosłownie pokazywać ich biznes. Wychodzą z założenia że w każdym kadrze musi być ich produkt. Zrobiliśmy film, w którym zareklamowaliśmy naszego klienta, nie mówią o nim praktycznie wcale.

Prawdziwy styl

Dalej bazujemy na szczerości i na przedstawieniu Twojego biznesu JAKi faktycznie jest. Pokażmy jaki jest styl gastronomii, którą prowadzisz. Jeśli jest to restauracja w środku lasu – spokój
i bliskość z naturą, jeśli styl włoski – pokażmy jak robimy pizzę. Dlatego jeśli jesteś fanem dobrego kraftowego piwa, po obejrzeniu naszego filmu już wiesz że warto pojechać do Przystanku Tleń 🙂

Jesteśmy pewni, że promocja w postaci Marketingu Video zda egzamin również w Twojej firmie!

Skontaktuj się z nami, a pokażemy Ci JAK ugryźć temat 🙂
798 690 500 | [email protected]