Od lat Facebook umożliwia nam kontakt z naszą rodziną i przyjaciółmi za pomocą wiadomości, zdjęć i filmów. Stał się również świetnym łącznikiem osób o podobnych zainteresowaniach. Dlatego jest to idealna platforma do rozwoju Twojego biznesu!

Niezależnie od tego, czy wyświetlasz reklamy, publikujesz treści organiczne, czy po trosze jedno i drugie, Facebook to doskonałe narzędzie do docierania do Twoich stałych, jak i do nowych odbiorców!

Jeśli Twoim klientem, jest klient indywidualny, to Facebook jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Wideo zwiększające świadomość marki

Dla firm B2B Facebook jest doskonałym miejscem do zwiększenia rozpoznawalności i świadomości marki za pomocą wideo. Daje możliwość zaprezentowania biznesu potencjalnym klientom, a także pogłębienia więzi z dotychczasowymi odbiorcami. Kluczem jest tutaj autentyczność!

REKLAMA PRODUKTOWA

Twoja firma wprowadza nowe produkty lub funkcje? A może chcesz pokazać istniejący i dobrze działający produkt? Facebook to idealne rozwiązanie na ogłaszanie premier i pokazywanie swoich usług osobom, które faktycznie będą zainteresowana Twoim biznesem.

PORADNIKI

Zastanów się, z jakimi problemami najczęściej spotykają się Twoi klienci. Jeśli te same pytania, dotyczące Twoich usług, padają regularnie, rozwiązaniem będą poradniki w formie wideo. Zminimalizują ilość problemów wśród klientów, ale też zmniejszą dystans między Tobą, a odbiorcą. Jest to aktualnie najpopularniejsza forma reklamy.

REPORTAŻ

Organizujesz event? Uczestniczysz w wydarzeniu, jako sponsor lub po prostu jesteś zaproszony na ciekawą uroczystość? Pokażmy Twoim klientom relację z imprezy, w której bierzesz udział! Reportaż jest jedną z najczęściej wykonywanych form wideo na świecie.

TESTIMONIAL

Oddaj pole do popisu odbiorcom Twojej firmy. Nie ma lepszej reklamy JAK dobre słowo od prawdziwego i zadowolonego klienta. Zapraszanie pracowników do dzielenia się swoimi doświadczeniami z pracy w Twojej firmie może być również doskonałym sposobem na zwiększenie odpowiedzi na Twoje ogłoszenie o pracę.

Jeśli chcesz wykorzystywać najskuteczniejsze rodzaje marketingu wideo na Facebooku, odezwij się do nas!

798 690 500 | [email protected] | Józefa Włodka 16 Grudziądz